Satira : Neznámý objekt zaútočil na dron!!!!

Prosím berte tento článek s rezervou, má vás pouze pobavit 🙂

 

 

Tento případ se stal v Cambridge, Massachusetts . V místním parku letěl právě dron. Prostě si tak spokojeně letěl a jak už všichni víme dělal své každodenní činnosti, jako je špehování důchodců, fotografování milenců va parku, špehování potencionálních teroristů v podobě puberťáků, kteří si hrají na pískovišti a nebo kouří na lavičce trávu, fotografování spzetek, odposlouchávání telefonních hovorů, prostě stanadartní každodenní činnosti .

Christopher Schmidt , který sledoval data z dronu, který byl vybaven GoPro kamerou, se před monitorem kochal z kamerového záznamu nádhernou přírodní scenérií zeleně, popelnic, bezdomovců  v parku, k krásou PIN kodů u bankomatů a milostnými rozhovory z odposlouchávaných rozhovorů z telefonů v Magazine Beach Parku v Cambridge. Když se najednou na obloze cosi objevilo. Zděšený agent CIA byl velmi zkušený expert a aviatik, ale celá situace proběhla tak rychle, že mu ještě dnes bije srdce a že stále pořádně neví , co se vlastně přihodilo. Když spatřil útočící objekt na obloze, který se se přibližuje smrtelnou rychlostí, nevěděl přesně o co se jedná. Ale podle standartních postupů rychle preventivně kontaktoval Huston v NASA, zaměřil satelity, upozornil NSA, FBI,  IKEA, McDonald a snad dokonce i ISO o potencionálním teroristickém útoku na vojenský arsenál. Než se ale všechny briliantní mozky a vojenští experti stačili probudit a zareagovat, tak bylo po všem.

Z oblohy se totiž přiřítl neznámý neidentifikovatelný objekt, ale tentokráte to nebylo UFO ani USO. Objekt se přibližoval závratnou rychlostí  vražedně rychlými pohyby a špičkovými manévrovacími schopnostmi napadl dron.

V posledních 2 vteřinách si agent FBI, ovládající mikročipy dronu, všiml, že toto UFO vypadá jak jestřáb, ale jelikož se doposud nikdy nestalo, že by nějaký hloupý pták napadl dron, tak agent ihned, logicky a velmi správně usoudil, že se jedná pravděpodobně o islámskou tajnou technologii a nový špičkový dron v podobě jestřába. A chudák dron zatím spadl z oblohy.

Když celou záležitost zkoumala FBI, CIA , NSA a dokonce i PČR, tak všechny tyto hlavy pomazané se nemohly shodnout o co vlastně jde a kdo stojí za celým teroristickým útokem. nejpravděpodobnější je varianta, že se jedná o nepřátelský islámistiký tajný projekt zvaný „Hawk“ a jeho cílem bylo zneškodnění vojenského arsenálu USA. Kolegové z FBI na tom byli s kognitivními závěry o něco lépe a vymysleli variantu, že se poblíž nachází Cambridgská univerzita, a proto byla ona cílem, protože islámisté chtěli vyšpehovat nejnovější vědecké výzkumy na poli protuberance subkvantového pohonu laboratorních tryskomyší. jejich kiolegové ze CIA ale dospěli k závěru, že se spíše jednalo o špehování distribuce marihuany a koksu z Jamajky kolem univerzitního kampusu, kde operují přísně utajení  vladní špioni, z nich jeden dělá sběrače odpadků v parku, druhý – špičkový herec předstírá zfetovaného vandráka na lavičce, a další utajený arabský agent je profesorem na universitě a učí tam sexuologii.

Lidé, kteří mají znalosti o tom, co se děje, vědí, že technologie jde závratně kupředu a že některé státy chtějí používat drony ve veřejných službách, jako poštovní doručovatele, dokonce si budete moci v blízké budoucnosti zavolat drona na telefonu, vyslechnout si jeho líbezný plechový hlas a objednat si s dovážkou tlačenku a nebo rohlík z mekáče a dron Vám toto vše doručí až před dům.

Celý tento incident ale upozornil špičkové armádní specialisty na fakt, že dron není nikdy v bezpečí a že se bude muset velmi zapracovat na obraně této technologie, protože není možné aby jen tak někdo zničil dron a to přímo na území USA. Jeden dron byl sestřelen a hacknut přímo v Izraeli, ale nikdy se tak nestalo přímo v USA. Toto je vůbec první incident a teroristický útok na suverenitu USA a místní univerzity.

Nebojte se přátelé a nemějte strach, situace je sice velmi kritická, ale podařilo se mi kontaktovat špičkové eskymácké supertajné špiony a ti identifikovali tohoto teroristu jako příslušníka ptačí říše – jestřáb. Tito špičkoví experti se celý večer před iglů dohadovali, zda se opravdu jedná o zvíře a zkoumali přísně jeho letové schopnosti, pohyby i taktiku. Všimli se některých anomálií v jeho pohybech a nejdříve si také mysleli, že se jedná o špičkový nový utajený dron. pak si ale místní eskymácká uklízečka dovolila příliš, když zametala vajgly kolem iglů a při pohledu na přísně tajné záběry pronesla památnou větu ..“ to je ale velkej pták, ještě že se jim nevy…..al na hlavu..“ ( poznámka překladatele – toto slovo bylo záměrně utajeno, jedná se nejspíše o tajný kod izraelské kontrarozvědky). tato věta přiměla místní supršpiony zamyslet se nad tím a nakonec konstatovali, že to je opravdu jen hloupý pták, který prostě zaútočil na dron. Pták se sice v některých momentech pohyboval velmi podivně, ale není to dron, ale sktečně jen obyčejný jestráb a se 100 procentní jistotou tento jedinec trpí Alzheimerovou chorobou.

Byl také kontaktován Google, který má své prsty ve všem od špehování, po vymýtání ďábla až po úklid hřbitova. A experti z Googlu po pečlivém prozkoumání satelitních map nedošli k žádnému závěru. nemohli se bohužel ani shodnout o který galaktický systém se jedná.

K celému incidentu byl pozván i špičový český ornitolog Izidor Ptáček, který velmi pečlivě prozkoumal útok na dron a neznámý objekt a pak po 4 hodinách prohlásil : “ Nemám vůbec ponětí, o jakého živočícha se jedná.“

 

Včera se k incidentu vyjádřil i špičkový fotbalový veterán Diego Maradona a ten prohlásil velmi překvapivě :Škoda, jen pár centimetrů a trefil by se do brány“

Tedy jedná se o tajnou technologii nebo je to opravdu pták? Já věřím eskymákům. Vy se rozhodněte sami o co jde a co vám to připomíná:

Přejato z : www.zahady-mysteria.cz

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *